همانگونه که در ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم توضیح دادیم برای ورود به مدارس تیزهوشان پایه هفتم داوطلبان بایستی در آزمون هوش شرکت نمایند. از این رو پس از ثبت نام و شرکت در آزمون سنجش هوش اعلام نتایج این آزمون صورت می گیرد. حال اگر داوطلبی در این آزمون حد نصاب لازم را کسب نماید می تواند برای ادامه فراید ثبت نام اقدام نماید. اما اگر این حد نصاب کسب نشود نیز می تواند با اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم شانس خود را دوباره امتحان نماید. در واقع اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم را می توان آخرین شانس برای آن دسته از داوطلبان که حد نصاب لازم را کسب نکرده اند دانست. از این رو در ادامه این مقاله توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود. در صورت ابهام و یا پرسشی در این زمینه می توانید به ادامه مقاله توجه نمایید.

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم
اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

 

موضوعات مورد بحث در اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم موضوعاتی می تواند مورد بحث باشد. این موضوعات در واقع همان ابهامات و پرسش های داوطلبان و والدین آنها در زمینه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم می باشد. از این رو در ابتدا برای ایجاد پیش زمینه مناسب در این موضوع به موارد مورد بحث به صورت تیتر وار اشاره خواهیم نمود. از ین رو می توان در این زمینه به این موضوعات اشاره نمود.

  1. زمان شروع اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم
  2. نحوه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم
  3. زمان پاسخگویی اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

 

زمان شروع اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

همانگونه که در اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم بیان گردید نتایج این آزمون در نیمه دوم شهریور ماه و به احتمال بسیار زیاد از 15 شهریور از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان به نشانی hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. پس از مشاهده نتایج است که داوطلبان در صورت نیاز می توانند برای اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم اقدام نمایند. از این رو می توان اواخر شهریور را زمان اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم تخمین زد.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم به مانند دیگر مراحل ثبت نام و شرکت در جلسه آزمون از طریق سامانه hoosh.medu.ir صورت می گیرد. به این صورت که داوطلبان پس از ورود به سامانه و وارد نمودن اطلاعات داوطلبی وارد پنل کاربری خود می شوند. در این بخش با کلیک بر روی مشاهده نتایج کارنامه آزمون خود را می توانند مشاهده نمایند ، در صورتی به حد نصاب نرسیده باشید در همان بخش و کلیلک بر روی اعتراض می توانید اقدام به اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم نمایید. لازم به ذکر می باشد هنوز جزئیات دقیق تری در این زمینه اعلام نگردیده است اما به احتمال بسیار زیاد ساختار اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم به مانند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می باشد.

 

اعتراض به نتایج آزمون هوش ششم به هفتم
اعتراض به نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

 

زمان پاسخگویی اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

با توجه به این که فاصله اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم و شروع مدارس بسیار اندک می باشد از این رو برای رفع این مشکل سامانه به احتمال زیاد قبل از شروع مدارس و در اواخر شهریور ماه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم را پاسخ خواهد داد. از این رو برای دریافت نتایج اعتراض نیز بایستی به خود سامانه آزمون سنجش هوش به نشانی hoosh.medu.ir  بایستی مراجعه نمود.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

www.azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

www.azmoon.tehranedu.ir

ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد

www.saja.medu.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + چهارده =