پس از کش و قوس های فراوان در نهایت با توجه به این که آزمون تحصیلی برای دوره ابتدایی برگزار نخواهد شد تنها یک آزمون هوش برای ورود به مدارس تیزهوشان در نظر گرفته شد. با توجه به این که این آزمون برای اولین با برگزار می گردد از این رو ابهامات و سوالاتی در مورد مراحل مختف آن ممکن است وجود داشته باشد. یکی از این ابهامات می تواند درباره اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم باشد. با توجه به این امر در این مقاله به بررسی توضیحاتی در زمینه اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی در این زمینه سوال و یا ابهامی داشته باشید توصیه می گردد به ادامه این مقاله توجه نمایید.

اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم
اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

 

موارد مطرح در اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

در رابطه با اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم سوالات و ابهاماتی ممکن است ذهن داوطلبان و والدین را به خود مشغول سازد. این مقاله نیز با هدف رفع این ابهامات و پاسخگویی به این سوالات نگاشته شده است. در ابتدانیز به مانند دیگر مقالات ابتدا به بیان موارد مورد بحث در زمنیه اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم خواهیم پرداخت تا خوانندگان با این موارد ابتدا آشنا شده و سپس به مطالعه انها بپردازند. از جمله این موارد می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم
  2. نحوه دریافت نتایج آزمون هوش ششم به هفتم
  3. توضیحات پایانی در اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

 

زمان اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

همانگونه که در بخش های مختلف از جمله ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم بیان کردیم برای اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم نیز از قبل زمانبندی خاصی اعلام گردیده است. به این صورت که داوطلبان پس از شرکت در این آزمون بایستی از 15 شهریور ماه برای دریافت نتیجه آزمون بر اساس دستورالعملی که در ادامه این بخش بیان خواهد شد به سامانه سنجش هوش به نشانس hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

پس اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم که بر اساس اعلام مدارس تیزهوشان 15 شهریور ماه یا همان از نیمه دوم شهریور ماه می باشد داوطلبان بایستی در این بازه زمانی به سامانه آزمون سنجش هوش به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه داوطلبین در ابتدا بایستی با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج وارد بخش ورود اطلاعات داوطلبی شوند. در این بخش داوطلب می تواند با ورود شماره داوطلبی که در زمان ثبت نام آزمو و همچنین کد ملی خود وارد بخش پنل کاربری خود شده و در این بخش نسبت به نتیجه آزمون اطلاع حاصل نماید.

 

نتایج آزمون هوش ششم به هفتم
نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

 

توضیحات پایانی در اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

پس از این که داوطلبان در زمان اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم نسبت به نتیجه آزمون خود اطلاع حاصل نمودند بایستی در صورت قبولی در این آزمون بر اساس زمان بندی اعلام شده نسبت به ارائه مدارک در واحد آموزشی تعیین شده اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد که در صورتی دانش آموز در مدرسه ی دیگری ثبت نام نموده باشد در این حالت اگر علاقه به تحصیل در مدارس تیزهوشان داشته باشد بدون هیچ مشکلی مدارک دانش آموز به مدرسه تیزهوشان انتقال داده می شود. اما آن دسته از داوطلبان که نتیجه آزمون آنها مردود اعلام شده است نیز بایستی در دیگر مدارس به تحصیل خود بپردازند. لازم به ذکر می باشد که پس از اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم تکمیل ظرفیتی وجود نخواهد داشت.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

www.azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

www.azmoon.tehranedu.ir

ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد

www.saja.medu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =