رشته های پیراپزشکی از جمله رشته های پر طرفدار دانشگاه های کشور به حساب می آید که از آینده شغلی خوبی برخوردار می باشد از این رو ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 می تواند یکی از مهمترین موضوعات مطرح در این زمینه به حسای آید. این ثبت نام با توجه به بدون آزمون بودن آن دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد که داوطلبان بایستی نسبت به آن اطلاعات لازم را داشته باشند. با توجه به این توضیحات در این مقاله توضیحاتی در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 ارائه خواهیم نمود. از این رو به داوطلبان گروه تجربی توصیه می گردد به ادامه این مقاله توجه نماید.

ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

 

ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97
ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

 

موضوعات مطرح در ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

همانگونه که در بخش های مختلف بیان کردیم معمولا برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی پذیرش بدون آزمون ندارند اما برخی از رشته های پیراپزشکی با شرایط و ضوابط خاصی در برخی از واحد های دانشگاه علوم پزشکی که زیر نظر وزارت بهداشت می باشد بدون آزمون دانشجو پذیرش دارد. در این بخش نیز ابتدا به بیان موضوعات مطرح در ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 خواهیم پرداخت. از این رو ازجمله این موضوعات می توان به این مورد اشاره نمود.

  1. شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97
  2. مزایای تحصیل و ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 و رشته های آن
  3. مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

با توجه به این که رشته های پزشکی و پیراپزشکی از رشته های بسیار خاص و پر طرفدار به حساب می آید از این رو برای پذیرش بدون آزمون آن شرایط و ضوابط خاصی وجود دارد که داوطلبان قبل از ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 بایستی از این شرایط اطلاعات لازم را داشته باشند. از جمله شرایطی که برای ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 لاز شده است می توان به این جند مورد اشاره نمود.

مورد اول این که داوطلبان بایستی حتما در آزمون سراسری شرکت نموده باشند.شرط سنی که برای این ثبت نام وجود دارد به این صورت است که داوطلبان مرد زیر 25 سال و خانم زیر 23 سال باشند. مورد دیگر این که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 نبایستی قبلا دانشجو بوده باشند به همین جهت داوطلبان دانشجو نمی توانند در این ثبت نام شرکت نمایند. در آخر این که این پذیرش به صورت بومی گزینی انجام می گیرد. بدین معنا که بایستی داوطلبان بومی شهر یا حداقل استان بوده باشند.

مزایای تحصیل و ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 و رشته های آن

یکی از مهمترین مورادی که بایستی توجه نمود این که این دوره آموزشی در مقطع کاردانی می باشد. از این رو داوطلبان پذیرش شده پس از دو سال می توانند وارد بازار کار شوند. همچنین داوطلبان برای تحصیل در این دوره آموزشی نیازی به پرداخت هزینه ندارند و تحصیل در این دوره رایگان به حساب می آید. مورد دیگر این که با توجه به رایگان بودن این دوره داوطلبان بایستی سه برابر طول دوره تحصیل بایستی تعهد خدمت ارائه نمایند و با توجه به طول دوره دو سالی کاردانی این تعهد خدمت شش ساله می باشد. در این تعهد خدمت داوطلبان در واقع شروع به کار می نمایند که این مورد نیز می تواند یکی از مزایای ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 به حساب آید. در نهایت از جمله رشته هایی که از طریق ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 پذیرش انجام می گیرد می توان به این رشته ها اشاره نمود: رشته های هوشبری ، تکنسین سلامت دهان و دندان ، اتاق عمل ، بهداشت عمومی گرایش مبارزه با بیماری ها ، بهداشت عمومی گرایش بهداشت خانواده ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت محیط ، علوم آزمایشکاهی ، مامایی ، مدارک پزشکی.

 

بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97
بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

 

مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 به این صورت می باشد که داوطلبان در کنار انتخاب رشته کنکور سراسری و در صورت داشتن شرایط اولیه می توانند از این رشته ها نیز انتخاب نمایند. پس از این انتخاب و اعلام نتایج داوطلبان دارای شرایط دعوت به مصاحبه و بررسی پروند می شوند و در صورت تایید و پذیرش برای ورودی بهن وارد دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت می شوند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره وزارت بهداشت مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

وزارت بهداشت

کارشناسی وزارت بهداشت

کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دکتری وزارت بهداشت

برنامه ریزی کنکور سراسری

بهترین منابع کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

کاردانی

کارشناسی

تکمیل ظرفیت

پیراپزشکی

مطالب مفید ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی مهر و بهمن 97

ثبت نام بدون آزمون رشته های پیراپزشکی

لیست رشته های پیراپزشکی

پزشکی بدون آزمون

پرستاری بدون آزمون

داروسازی بدون کنکور

دندانپزشکی بدون کنکور

مامایی بدون کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =