دانشگاه آزاد همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو دارد. در این مقاله با توجه به اهمیت این موضوع به بررسی این پذیرش خواهیم پرداخت. در واقع این مقاله راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 خواهد بود. با توجه به این که پذیرش دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون و در واقع بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می گیرد از این رو میزان قابل توجهی از داوطلبان به دنبال پذیرش و تحصیل در این دانشگاه هستند. با توجه به این توضیحات در صورتی در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 سوال یا ابهامی داشته باشید رد ادامه مقاله توضیحات لازم در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97
راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

 

موضوعات مطرح در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

در رابطه با راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 داوطلبان سوالاتی را ممکن است داشته باشند که هدف این مقاله پاسخگویی به این سوالات و رفع این ابهامات می باشد. در ابتدا نیز به موضوعات مورد بررسی اشاره می نماییم تا داوطلبان با این موضوعات آشنا باشند. از جمله موضوعات مورد بحث در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97
  2. نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97
  3. توضیحات پایانی در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

 

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 در رشته های متنوعی صورت می گیرد که این امر باعث توجه داوطلبان در این زمینه شده است. از این رو برای ثبت نام ورودی مهر این دانشگاه داوطلبان بر اساس سنوات گذشته از مرداد ماه می توانند اقدام نمایند. ورودی بهمن دانشگاه آزاد نیز معمولا از دی ماه شروع می گردد. از این رو داوطلبان با توجه به راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 در این بازه زمانی برای ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن 97 از لحاظ ساختار ثبت نام به مانند ثبت نام ورودی بهمن 96 خواهد بود. به این صورت که داوطلبان به هنگام ثبت نام می توانند 20 انتخاب داشته باشند. البته این روش از ورودی بهمن سال گذشته صورت گرفت که این امر باعث بالا رفتن تعداد انتخاب ها و تنوع آنها شد. چرا که قبل از این تغییر داوطلبان برای ثبت نام بدون آزمون تنها یک انتخاب می توانستند داشته باشد. این یک انتخاب نیز در صورت داشتن ظرفیت انجام می گرفت. اما در روش جدید تنوع انتخاب داوطلبان بسیار بالا می رود. از این رو داوطلبان با توجه به راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 بایستی با توجه به زمان بندی ثبت نام به سامانه سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نموده و با خرید کارت ثبت نام و دریافت کد رهگیری ثبت نام و رمز ثبت نام با توجه به رشته های گنجانده شده در دفترجه ثبت نام برای این امر اقدام نمایند.

 

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97
ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

 

توضیحات پایانی در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

از مهمترین مواردی که در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 بایستی برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد بیان کرد در رابطه با خرید کارت ثبت نام می باشد. این کارت تنها از طریق سامانه سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد. از این رو مراجعه به سایت سنجش نیازی وجود ندارد. همچنین داوطلبان برای اطلاع از رشته های انتخابی می توانند در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org به صورت آنلاین جستجو نمایند و یا اینکه اقدام به دانلود و مطالعه دفترجه ثبت نام نمایند. مورد دیگر این که این ثبت نام در مقاطع کاردانی ، کاردانی به کارشناسی ، و کارشناسی صورت می گیرد. همچنین برای اطلاع از نتیجه ثبت نام نیز بایستی به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net  مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات کارت ثبت نام خود نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =