اطلاع دقیق از شرایط ، ضوابط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای داوطلبانی که به دنبال تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را دارند امری مهم به حساب می آید. از آنجایی که دانشگاه علمی کاربردی از تمامی لحاظ متفاوت با بقیه دانشگاه ها عمل می کند از این رو موارد مربوط به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیز به همان نسبت متفاوت با بقیه دانشگاه ها خواهد بود. بنابراین این دسته از داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات دقیق در این زمینه ادامه این مقاله مطالعه نمایند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به مانند ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در دو ورودی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. و از این رو داوطلبان برای ثبت نام علمی کاربردی خود برای ورودی مهر ماه از اواسط تابستان یا همن اواسط مرداد ماه می شود با مراجعه به سامانه سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام ورودی بهمن ماه تا اواخر شهریور معمولا به طول می انجامد. همچنین برای ورودی بهمن ماه نیز بایستی از اواسط دی ماه اقدام به ثبت نام نمود. البته در برخی دوره ها ثبت نام علمی کاربردی ورودی بهمن ماه ممکن است با تاخیر همراه باشد و در اسفند ماه انجام گیرد. به همین سبب برای اطلاع دقیق از زمان شروع ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به سامانه سازمان سنجش و یا سایت ها ی معتبر مراجعه نمایید.

سایت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی  به همراه دیگر مراحل آن باز طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org انجام می گیرد. به همین سبب داوطلبان برای نه تنها برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بلکه برای تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. با توجه به این توضیحات داوطلبانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند با توجه با بازه زمانی اعلام شده به این سامانه مراجعه نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

همانگونه که در بخش قبل بیان شد داوطلبان بایستی برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. به همین سبب با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org به بخش جامع علمی کاربردی که در کناره سایت مشخص است وارد شوند.

 

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پس از کلیک بر روی آیکون جامع علمی کاربردی وارد صحفه اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش می شوید. لازم است که قبل از شروع فرایند ثبت نام داوطلبان نسبت به دانلود دفترجه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و مطالعه دقیق آن و اطلاع از لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

خرید کارت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پس از دانلود دفترچه ثبت نام ومطالعه دقیق آن داوطلبان می توانند فرایند ثبت نام خود را با خرید کارت ثبت نام شروع نمایند. برای خرید کارت ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بایستی مبلغی در حدود 25 هزار تومان توسط در گاه اینترنتی پرداخت گردد. برای خرید کارت ثبت نام داوطلب می بایستی با مراجعه به بخش خرید کارت در داخل سایت سازمان سنجش خرید کارت را با استفاده از کارت بانکی خود که دارای رمز دوم می باشد انجام دهد. پس از آن شماره سریال دوازده رقمی ثبت نام در اختیار داوطلب جهت ثبت نام قرار می گیرد. و ثبت نام خود را انجام می دهد.

 

ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

توضیحات پایانی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان توجه داشته باشند که پس از پایان مراحل ثبت نام بایستی کد پیگیری و شماره پروند ثبت نام خود را دریافت نمایند. چرا که بدون دریافت آن امکان مشاهده نتیجه وجود نخواهد داشت ، همچنین برای خرید کارت ثبت نام تنها از طریق خود سایت سنجش اقدام نمایند و به هیچ عنوان در سایتی به غیر از سایت نجش هزینه ای پرداخت نکنند. لازم به یاد آوریست که تنها هزینه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همین خرید کارت ثبت نام می باشد که مبلغی در حدود 25 هزار تومان می باشد و از پرداخت هر گونه هزینه جداگانه پرهیز نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

مطالب مرتبط با ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =