دانشگاه آزاد تبریز در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقاضیانی که قصد ورود به این دانشگاه را دارند فراهم نموده است . در واقع داوطلبان عزیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز به راحتی وارد این دانشگاه شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل نمایند. این مقاله با هدف ارئه توضیحاتی در این زمینه نوشته شده است به همین سبب توصیه می گردد تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز
ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز

دانشگاه آزاد تبریز به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد تبریز از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است. ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد تبریز در این مقاطع بصورت بدون کنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی

نام واحد دانشگاهی

آدرس دانشگاه

اطلاعات تماس

دانشگاه آزاد تبریزضلع شرقی اتوبان پاسداران04133318681
دانشگاه آزاد ایلخچیخیابان امام خمینی (ره)04133419520
دانشگاه آزاد آذرشهرشهرک دانش04134237379
دانشگاه آزاد بناببزرگراه ولایت روبروی پلیس راه04137738893
دانشگاه آزاد مراغهاتوبان شهید درخشی04137454501
دانشگاه آزاد جلفامنطقه آزاد ارس خیابان فلاحی04142025588
دانشگاه آزاد اهرکیلومتر 2 جاده اهر تبریز04144235583
دانشگاه آزاد مرندمیدان دانشگاه04142263555
دانشگاه آزاد خامنهانتهای بلوار امام خمینی (ره)04142462761
دانشگاه آزاد سرابکوی فرهنگیان04143239700
دانشگاه آزاد عجب شیربلوار شهید زنده دل04137634051
دانشگاه آزاد شبسترجنب پارک آزادگان04142425311
دانشگاه آزاد کلیبرکیلومتر مانده به کلیبر کنار جاده04144440162
دانشگاه آزاد میانهبلوار شهدای زینبیه جنب پارک04152237040
دانشگاه آزاد صوفیانکیلو متر 3 بزرگراه صوفیان04142567560
دانشگاه آزاد ملکانکیلومتر 2 جاده ملکان تبریز04137842679
دانشگاه آزاد اسکومیدان شهید فهمیده04123227461
دانشگاه آزاد هشترودخیابان شهید بهشتی جنوبی04152623628
دانشگاه آزاد بستان آبادجنب شهرک فرهنگیان04143331232

 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تبریز

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تبریز به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد تبریز

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد تبریز

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تبریز میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد تبریز

ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تبریز

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تبریز

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز

کانال تلگرام دانشگاه آزاد تبریز

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =