ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق یکی از رشته های علمی کاربردی می باشد که به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ، جو رقابتی بالایی را در میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته حقوق ایجاد نموده است ، بطوری که علی رغم ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله داوطلبان زیادی از پذیرش در رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی رشته حقوق ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته حقوق خواهیم پرداخت.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی حقوق علمی کاربردی و کارشناسی حقوق علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته حقوق در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته حقوق ثبتی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از پرطرفدارترین گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق ، حقوق ثبتی می باشد که داوطلبان بسیاری علاقه مند به قبولی و ادامه تحصیل در این رشته می باشد.

رشته حقوق ثبتی یکی از گرایش های حقوق قضایی می باشد که فارغ التحصیلان این رشته با بازار کار گسترده ای روبرو هستند و میتوانند مشاغلی مانند سردفتری اسناد رسمی ، دفتریاری اسناد رسمی ،وکالت و مشاور حقوقی را احراز کنند.

رشته حقوق خدمات قضایی دانشگاه علمی کاربردی

سرفصل دروس رشته حقوق خدمات قضایی به گونه ای می باشد که فارغ التحصیلان این رشته می توانند با وظایف امور دفتری در دادسراها و دادگاه ها آشنا شده و کلیه صورت جلسات دادسراها و مکاتبات اداری و قضایی را انجام دهند.

رشته حقوق ارشاد و معاضدت قضایی دانشگاه علمی کاربردی

رشته حقوق ارشاد و معاضدت قضایی داوطلبان را با دروس مهم این رشته از قبیل حقوق اساسی ، حقوق خانواده و آیین دادرسی مدنی و کیفری آشنا کرده تا فارغ التحصیلان این گرایش بتوانند به عنوان کمک کارشناس حقوقی و مدیر دفتر حقوقی مشغول به فعالیت شوند.

دیگر گرایش های رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی به شرح ذیل می باشد :

حقوق امور ضابطین قضایی

حقوق دستیاری قضایی

حقوق شورای حل اختلاف

نگارش حقوقی

حقوق ارشاد در امور کیفری و مدنی

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

ثبت نام علمی کاربردی رشته حقوق
ثبت نام علمی کاربردی رشته حقوق

شهریه رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته حقوق در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه مدیریت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی پایین ترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته حقوق بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 347728 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته حقوق نیز با شهریه ثابت 353724 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته حقوق

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =