ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری یکی از رشته های علمی کاربردی می باشد که به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ، جو رقابتی بالایی را در میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته حسابداری ایجاد نموده است ، بطوری که علی رغم ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله داوطلبان زیادی از پذیرش در رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی رشته حسابداری ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته حسابداری خواهیم پرداخت.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام علمی کاربردی رشته حسابداری
ثبت نام علمی کاربردی رشته حسابداری

معرفی رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی حسابداری علمی کاربردی و کارشناسی حسابداری علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته حسابداری در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته حسابداری مالی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از پرطرفدارترین گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری ، حسابداری مالی می باشد که داوطلبان بسیاری علاقه مند به قبولی و ادامه تحصیل در این رشته می باشد. رشته حسابداری مالی توانایی هایی را در این دوره به دانشجویان یاد می دهد تا آنها با اصول حسابداری و انجام عملیات اولیه حسابداری ، حسابداری شرکت ها و خدمات عمومی آشنا شده و شناخت کافی از کدهای اصلی و فرعی سیستم حسابداری داشته باشند.

رشته حسابداری دولتی دانشگاه علمی کاربردی

سرفصل دروس رشته حسابداری دولتی به گونه ای می باشد که فارغ التحصیلان این رشته بتوانند پس از آشنایی با اصول حسابداری ، به عنوان کارشناس حسابداری ، مسئول دایره حسابداری و کارشناس دریافت و پرداخت در امور مالی سازمان های دولتی مشغول به فعالیت باشند.

رشته حسابرسی دانشگاه علمی کاربردی

در رشته حسابرسی داوطلبان پس از آشنایی با روش ها و فنون تدریس و یادگیری و اصول و فنون طراحی و ساخت رسانه های آموزشی میتوانند مشاغل کارشناس فناوری و طراحی آموزشی ، کارشناس آموزش و یادگیری ، مشاور معلمان و کادر آموزشی در امور فناوری را تصدی کنند.

دیگر گرایش های رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی به شرح ذیل می باشد :

حسابداری مالیاتی

حسابداری صنعتی

حسابداری واحدهای تولیدی

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

ثبت نام علمی کاربردی رشته حسابداری

شهریه رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته حسابداری در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه مدیریت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی پایین ترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته حسابداری بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 347728 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته حسابداری نیز با شهریه ثابت 353724 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =