ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی یکی از رشته های علمی کاربردی می باشد که به دلیل پرطرفدار بودن این رشته ، جو رقابتی بالایی را در میان داوطلبان علاقه مند به تحصیل در رشته مددکاری اجتماعی ایجاد نموده است ، بطوری که علی رغم ظرفیت پذیرش بالای واحدهای مختلف دانشگاه علمی کاربردی هر ساله داوطلبان زیادی از پذیرش در رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی باز می مانند.

در این مقاله به معرفی رشته مددکاری اجتماعی ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی و همچنین زمان و شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در رشته مددکاری اجتماعی خواهیم پرداخت.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

معرفی رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی مددکاری اجتماعی علمی کاربردی و کارشناسی مددکاری اجتماعی علمی کاربردی ارائه می شود.

مددکاری فرایند تواناسازی فرد برای رسیدن به رشد و بالندگی است تا فرد بتواند مشکلات خو  را حل کند و به سادگی با بحران ها روبرو شود. هف اصلی از برگزاری این دوره ، تسهیل پیشرفت خدمت گیرندگان سازمان بهزیستی می باشد.

رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته مددکاری خانواده دانشگاه علمی کاربردی

یکی از پرطرفدارترین گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی ، مددکاری خانواده می باشد که داوطلبان بسیاری علاقه مند به تحصیل در این رشته می باشد. رشته مددکاری خانواده اصول حرفه ای مبتنی بر دانش، کهارت و ارزشها را به دانشجویان این رشته با هدف کمک به افراد ، گروهها و جامعه آموزش می دهد. فارغ التحصیلان این رشته میتوانند در مراکز خدمات بهزیستی ، مراکز نگهداری کودکان ، افراد بی سرپرست و سالمندان ، کانون های اصلاح و تربیت و مراکز درمانی و بیمارستان ها مشغول به کار شوند.

رشته مددکاری کودک دانشگاه علمی کاربردی

هدف از تاسیس این رشته ، تربیت نیروی انسانی ماهر و توانا در جهت ارائه خدمات به کودکان در راستای بهبود کیفیت زندگی ، ارتقای بهداشت روان و پیشگیری از آسیب های پیرامون آنها می باشد. مددکار اجتماعی کودک قادر به اشتغال در واحدهای درمانی و بیمارستان های اطفال می باشد.

رشته پیشگیری از اعتیاد دانشگاه علمی کاربردی

از دیگر گرایش های رشته مددکاری اجتماعی در دانشگاه علمی کاربردی ، پیشگیری از اعتیاد می باشد. در این دوره مددکاران توانایی شناخت آسیب های اجتماعی و ارتباط موثر با معتادان را فرا میگرند. این افراد می توانند به عنوان کارشناس اعتیاد در ادارات ، سازمانها و نهادهای دولتی فعال باشند.

دیگر گرایش های رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی به شرح ذیل می باشد :

مددکاری اجتماعی گرایش مراقبت سالمندان

مددکاری اجتماعی گرایش مشارکت های مردمی

مددکاری اجتماعی گرایش اورژانس اجتماعی

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرش دانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

ثبت نام علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

شهریه رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته مددکاری اجتماعی در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه مدیریت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی پایین ترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته مددکاری اجتماعی بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 347728 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته مددکاری اجتماعی نیز با شهریه ثابت 353724 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته مددکاری اجتماعی

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دو =