دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه های کشور است که به صورت بدون آزمون دانشجو پذیرش می نماید. این دانشگاه با توجه به این که برای تحصیل دانشجویان خود به نسبت دیگر دانشگاه ها شهریه های کمتری تعریف نموده و همچنین از دسترسی بهتری برخوردار می باشد یکی از گزینه ها مناسب برای ادامه تحصیل داوطلبان به حساب می آید.این مقاله که با عنوان راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 منتشر گردیده به دنبال بررسی و بیان شرایط و ضوابط پذیرش و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می باشد. از این رو در صورتی به دنبال کسب اطلاعاتی در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 هستید مطالعه ادامه این مقاله توصیه می گردد.

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 یا بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

 

موضوعات مطرح در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 به دنبال بررسی و توضیح برخی موارد و موضوعاتی می باشد که نیاز است داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در زمینه آن اطلاعات مناسبی داشته باشند. در ابتدا نیز به صورت فهرست وار به این موضوعات اشاره خواهیم نمود. از جمله موضوعات مطرح در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 می توان به این موارد اشاره نمود.

  1. زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
  2. نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
  3. توضیحات پایانی در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

 

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

در این بخش از راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 بایستی بیان گردید که این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی یا همان کاردانی به کارشناسی دانشجو پذیرش دارد. در این دو مقطع پذیرش نیز به صورت بدون آزمون می باشد که می تواند امتیاز مناسبی به حساب آید. زمان شروع این ثبت نام ها نیز به این صورت می باشد که برای ورودی مهر ماه اوایل شهریور ماه می باشد. اما برای ورودی بهمن ماه این دانشگاه معمولا زمان ثبت نام دچار تغییرات گسترده ای می گردد به گونه ای که در سال گذشته ثبت نام از اسفند ماه شروع گردید. اما بایستی بر اساس قوانین از دی ماه این ثبت نام شروع گردد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

به طور کلی بایستی در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 بیان کرد که فرایند ثبت نام در این دانشگاه از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد. به این صورت که داوطلبان بایستی هم زمان با شروع ثبت نام با مراجعه به این سامانه و بخش علمی کاربردی آن اقدام به دانلود مطالعه بخش های مختلف درفترچه ثبت نام نمایند. پس از این اقدام خرید کارت ثبت نام مرحله بعدی فرایند ثبت نام به حساب می آید که از طریق خود سامانه sanjesh.org صورت می گیرد. لازم به ذکر می باشد که داوطلبان برای این ثبت نام بایستی اقدام به انتخاب کد رشته محل هایی از داخل دفترچه ثبت نامی نمایند. این کد رشته ها در گروه های صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، فرهنگ و هنر ، کشاورزی تقسیم شده است. پس از این اقدامات و وارد نمودن کد رشته محل های انتخابی و وارد نمودن آنها در بخش ها مشخص فرایند ثبت نام با دریافت شماره پروند و کد پیگیری ثبت نام به اتمام می رسد.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

 

توضیحات پایانی در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

لازم به ذکر می باشد که داوطلبان برای ثبت نام کاردانی این دانشگاه می توانند 30 انتخاب داشته باشند که تعداد قابل توجهی به حساب می آید و همچنین برای کاردانی به کارشناسی نیز 20 انتخاب برای ثبت نام در نظر گرفته شده است. مورد بعدی این که نتایج ثبت نام و انتخاب رشته معمولا دو هفته پس از اتمام زمان ثبت نام از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در پایان راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 بایستی بیان شود که این دانشگاه به مانند دیگر دانشگاه ها تکمیل ظرفیت دارد که داوطلبان جا مانده از ثبت نام اصلی نیز می توان در این مرحله برای ورود به دانشگاه اقدام نمایند. در پایان لازم به ذکر می باشد در صورتی در زمینه دیگر موارد راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 سوال یا ابهامی داشته باشید می توانید به لینک های انتهایی مقاله مراجعه نمایید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 یا بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

مطالب مرتبط با راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =