پس از این که داوطلبان با بررسی شرایط مختلف دانشگاه ها از لحاظ مختلف اقدام به انتخاب دانشگاه خاصی گرفتند بایستی فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. برای این منظور نیز ابتدا اقدام به دانلود ومطالعه دفترچه ثبت نام اولین حرکت می باشد. برای دانشگاه پیام نور نیز همینگونه می باشد و بایستی ابتدا داوطلبان تحصیل در این دانشگاه دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 را دریافت و مطالعه نمایند. این اقدام به این دلیل اهمیت دارد که از طریق دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 داوطلبان با شرایط و ضوابط و همچنین روال ثبت نام و تحصیل در دانشگاه پیام نور و درگر موارد مرتبط با این ثبت نام آشنا می شوند. با توجه به این اهمیت در ادامه این مقاله توضیحاتی در زمینه دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 ارائه خواهیم نمود. از این رو در صورتی در این موضوع نیاز به اطلاعات داشته باشید توصیه می گردد ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97
دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

 

موراد مطرح در دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

در رابطه با دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 به مانند دیگر موضوعاتی که به بررسی آنها پرداختیم مورادی مطرح می گردد که بایستی مورد بررسی و کنکاش قرار گیرد. در ابتدا نیز برای ایجاد پیش زمینه مناسب در ذهن داوطلبان و خوانندگان این مقاله به صورت تیتر وار به بیان مورادی می پردازیم که قصد توضیح و بررسی آنها را داریم. از جمله این موراد می توان به به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97
  2. نحوه دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97
  3. موراد مهم موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

 

زمان انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

همانگونه که از نام این دفترچه مشخص می باشد دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 هم زمان با شروع ثبت نام دانشگاه پیام نور بایستی در اختیار داوطلبان تحصیل در این دانشگاه قرار گیرد. از این رو داوطلبان می توانند برای دریافت این دفترجه در ورودی مهر مرداد ماه که زمان ثبت نام این ورودی می باشد اقدام نمایند. برای ورودی بهمن ماه نیز معمولا از دی ماه این دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. با توجه این که زمان ثبت نام در دانشگاه پیام نور ممکن است تغییراتی داشته باشد از این رو انتشار دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 نیز ممکن است در بازه زمانی متغییری انجام گیرد.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

همانگونه که در بخش های مختلف از جمله دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور بیان نمودیم اکثر فرایند ثبت نام دانشگاه پیام نور از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد. از این رو برای دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 نیز داوطلبان بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. همچنین در بازه زمانی تکمیل ظرفیت نیز آن  دسته زا داوطلبانی که این ثبت نام جا مانده اند و یا در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی پذیرش کسب نکرده باشند می توانند در تکمیل ظرفیت شانس خود را امتحان نمایند که در دفترچه آن نیز از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 97
دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

 

موارد مهم موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

همانطور که در بخش ابتدایی مقاله اشاره نمدیم در دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 مواردی که داوطلبان برای ثبت نام خود در دانشگاهپیامنور نیزا است بدانند عنوان شده است. از جمله این موارد می توان به شرایط و ضوابط تحصیل در دانشگاه پیام نور اشاره نمود. در این بخش از دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 توضیحاتی در این زمینه ارائه شده است. همچنین قسمتی از دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 دارای راهنمای ثبت نام می باشد و در آن توضیحاتی در رابطه با نحوه ثبت نام و مراحل مختلف آن ارائه شده است. در بخش دیگری از دفترچه لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور آمده است. این بخش از دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 می توان عنوان کرد که مهمترین بخش آن می باشد. چرا که داوطلبان با توجه به رشته محل های عنوان شده در این بخش بایستی اقدام به انتخاب کنند. در نهایت فرم های مختلفی در داخل دفترچه گنجانده شده است که نیاز است داوطلبان در فرایند ثبت نام خود تکمیل نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 14 =