دانشگاه پیام نور از لحاظ برخورداری از تنوع رشته در کنار دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد قرار می گیرد. این دانشگاه که با برخورداری از واحد های مختلف آموزشی در شهر مختلف و همچنین رشته های متنوع می تواند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل داوطلبان به حساب آید. از این رو یکی از مراحل مهم در فرایند ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 به حساب مب آید. در این مقاله نبز به ارائه توضیحاتی در این زمینه خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی در زمینه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 ابهام یا پرسشی داشته باشید توصیه می گردد به مطالعه ادامه این مقاله بپردازید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه علوم انسانی

گروه علوم انسانی از گروه هایی است که بیشتریت تعداد دانشجو و همچنین متنوع ترین رشته ها را در دانشگاه پیام نور دارد. می توان گفت که تمامی رشته های گروه علوم انسانی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد در دانشگاه پیام نور نیز ارائه می گردد. در ادامه به بیان برخی از این رشته ها خواهیم پرداخت.

رشته حقوق ، رشته فقه و حقوق اسلامی ، رشته روانشناسی ، رشته مشاوره ، رشته علوم تربیتی در گرایش های مختلف ، رشته پژوهشگری اجتماعی ، رشته مدیریت در گرایش های مختلف ، رشته برنامه ریزی اجتماعی و تعاون ، رشته اقتصاد ، رشته حسابداری ، رشته علوم سیاسی ، رشته زبان و ادبیات فارسی ، رشته علم اطلاعات و دانش شناسی ، رشته جهانگردی ، رشته علوم ورزشی ، رشته ادیان و عرفان.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه علوم پایه

با توجه به این که هیچ کدام از رشته های گروه پزشکی در دانشگاه پیام نور ارائه نمی گردد از این رو رشته های گروه علوم پایه می تواند برای این دسته از داوطلبان مورد توجه قرار گیرد. البته بدون شک فاصله میان رشته های علوم پایه و پزشکی بسیار زیاد می باشد. در این بخش به بیان برخی رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه علوم پایه خواهیم پرداخت.

رشته زیست شناسی ، رشته زمین شناسی ، رشته زیست شناسی گیاهی ، رشته علوم و مهندسی صنایع غذایی ، رشته شیمی محض ، رشته شیمی کاربردی.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه فنی و مهندسی

گروه فنی و مهندسی همه ساله بخش قابل توجهی از داوطلبان ورودی دانشگاه های کشور را به خود اختصاص می دهند. در این میان دانشگاه پیام نور نیز جزء دانشگاه هایی است که در رشته های این گروه دانشجو پذیرش دارد. در این بخش از مقاله به تعدادی از رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در این گروه اشاره خواهیم نمود.

رشته برق ، رشته مهندسی پزشکی ، رشته مهندسی مکانیک ، رشته مهندسی هوافضا ، رشته مهندسی شهرسازی ، رشته مهندسی معماری ، رشته مهندسی شیمی ، رشته مواد و متالوژی ، رشته مهندسی عمران ، رشته فیزیک ، رشته علوم کامپیوتر ، رشته مهندسی کامپیوتر ، رشته مهندسی صنایع ، رشته ریاضیات و کاربرد ها ، رشته آمار.

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور97
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور97

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه هنر

گروه هنر یکی از گروه های دانشگاهی می باشد که معمولا از تنوع رشته پایینی برخوردار بود که البته با تعداد متقاظیان این گروه نیز تا حدی هم خوانی دارد. چرا که در کنار گروه های زبان و کشاورزی از تعداد پایین داوطلب ورودی برخوردار می باشد. در ادامه به بیان رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه هنر نیز واهیم پرداخت.

رشته عکاسی ، رشته ارتباط تصویری ، رشته نقاشی ، رشته صنایع دستی ، رشته فرش ، رشته مرمت بنا های تاریخی ، رشته نقاشی ، رشته هنر اسلامی ، رشته هنر های صناعی ، رشته کتابت و نگارگری ، رشته طراحی پارچه

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در گروه کشاورزی و زبان های خارجی

این دو گروه گروه بعد از گروه هنر معمولا از سطح پایین متقاظی برخوردار می باشد. از این رو در بخش پایانی به این گروه اشاره نمودیم. از این رو در مورد رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 در این دو گروه می توان به این چند مورد اشاره نمود.

رشته علوم و مهندسی محیط زیست ، رشته مهندسی علوم دامی ، رشته اقتصاد کشاورزی ، رشته ترویج و آموزش کشاورزی پایدار ، رشته مترجمی زبان انگلیسی و رشته زبان و ادبیات انگلیسی.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفده =