رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت بدون کنکور می باشد. دانشگاه آزاد با توجه به این که در تمامی شهر های کشور واحد دانشگاهی دارد از این رو از دسترسی بسیار مطلوبی برای تحصیل برخوردار می باشد. همچنین این دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی یعنی از کاردانی تا دکتری دانشجو پذیرش دارد که این خود نشان دهنده سطح بسیار بالای این دانشگاه در زمینه ارائه خدمات آموزشی با دانشجویان خود دارد. مورد دیگر در زمینه ارزش مدرک این دانشگاه می باشد که با توجه به مورد تایید بودن این مدرک توسط وزارت علوم و همچنین امکان ترجمعه آن در خارج از کشور از این لحاظ نیز هیچ مشکلی برای تحصیل در این دانشگاه احساس نمی گردد. و با این تفاسیر می توان دانشگاه آزاد را مورد مناسبی برای ادامه تحصیل در نظر گرفت. با توجه به این توضیحات در این مقاله به بیان توضیحاتی در زمینه رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان خواهیم پرداخت.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه  رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

یکی از اولین اقدامات داوطلبان در فرایند ثبت نام در دانشگاه آزاد شیروان اطلاع از لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان می باشد. از این رو اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد  شیروان، لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شیروان ، لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شیروان و لیست رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد شیروان برای داوطلبان یکی از اولین اقدامات به حساب می آید. برای این منظور نیز می توان به دفترچه های ثبت نامی در مقاطع مختلف مراجعه نمود. در این دفترچه ها به طور کامل به رشته هایی که در دانشگاه آزاد و واحد های مختلف آن ارائه می گردد اشاره شده است. با توجه به این توضیحات می توان در زمینه لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان در مقاطع مختلف می توان به این مورد اشاره نمود:

رشته های کاردانی دانشگاه آزاد واحد شیروان

تربیت معلم زبان و ادبیات فارسی

مردم شناسی

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

حسابداری

کتابداری و اطلاع رسانی

تربیت معلم آموزش علوم تجربی

آمار

کاردان فنی برق – مخابرات

کاردان فنی عمران – آب و فاضلاب

تعمیرات سخت افزار کامپیوتر

 

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد واحد شیروان

رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

رشته های کارشناسی دانشگاه آزاد واحد شیروان

زبان و ادبیات فارسی

دبیری زبان و ادبیات عرب

زبان و ادبیات عربی

علوم اجتماعی – مردم شناسی

حقوق

علم اطلاعات و دانش شناسی

مهندسی صنایع

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

 

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد واحد شیروان

دانلود دفترچه رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم یکی از اولین اقدامات داوطلبان بایستی اطلاع از رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان باشد. برای این منظور نیز می توانند به دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد شیروان، دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شیروان، دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شیروان و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد شیروان مراجعه نمایند. در این دفترچه ها تمامی رشته هایی که در دانشگاه ازاد واحد شیروان ارائه شده است قرار داده اند و داوطلبان با برای ثبت نام بایستی با توجه به علایق خود اقدام به انتخاب آن رشته ها نمایند.

مطالب مرتبط با کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد شیروان

رشته های دانشگاه آزاد شیروان

نحوه ثبت نام در رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد واحد شیروان بایستی توجه داشته باشند که برای ثبت نام در رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان بایستی با توجه به دستور العمل های اعلامی به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند. از این رو داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد شیروان ، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شیروان، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شیروان و ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد شیروان بایستی به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند. به هنگام ورود به این سامانه نیز با کلیک بر روی لینک ثبت نام مقطع مورد نظر فرایند ثبت نام شروع می گردد و داوطلب ابتدا می بایستی اقدام به خرید کارت ثبت نام نماید.

مطالب مرتبط با دکتری دانشگاه آزاد واحد شیروان

اعلام نتایج ثبت نام در رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

پس از این که داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد واحد شیروان اقدام به ثبت نام در رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان نمودند بایستی با توجه به جدول زمانبندی اعلامی اقدام به دریافت نتیجه ثبت نام خود نمایند. از این رو برای اعلام نتایج کاردانی دانشگاه آزاد ، اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد و اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بایستی در این بازه های زمانی اقدام نمایند. برای دیافت نتیجه نیز داوطلبان بایستی اطلاعات داوطلبی خود را که شامل کد رهگیری ثبت نام می باشد با ورود به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net در بخش های مشخص شده وارد نمایند و نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه  رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید رشته های دانشگاه آزاد واحد شیروان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =