رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همه ساله در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی و در رشته های گوناگون اقدام به پذیرش دانشجو دارد. این دانشگاه با برخورداری از رشته های متنوع ، می تواند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل برای داوطلبان به حساب آید. این تنوع رشته در دانشگاه علمی کاربردی به گونه ای است که برخی رشته ها را تنها در این دانشگاه می توان پیدا نمود. با توجه به این توضیحات در ادامه این مقاله به بررسی رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خواهیم پرداخت.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشجو پذیرش دارد. این مقاله نیز با هدف آشنایی داوطلبان با لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس نگاشته شده است. از جمله رشته های مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی و دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می توان به این رشته ها اشاره نمود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

كاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری

كاردانی حرفه ای

ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی

كاردانی حرفه ای بازرگانی – امور گمركی

كاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

كاردانی حرفه ای روابط عمومی

 

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

كارشناسی حرفه ای امور گمركی

كارشناسی حرفه ای

حسابداری – حسابداری مالی

كارشناسی حرفه ای

روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افكارسنجی

مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات

 

لینک های مفید کاردانی علمی کاربردی

دانلود دفترچه رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

داوطلبان عزیز قبل از هر اقدامی بایستی نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز اقدام نمایند. این امر از این رو اهمیت دارد که داوطلبان با این اقدام می توانند نسبت به لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

نحوه ثبت نام برای رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

آن دسته از داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز که مطالعه دفترچه علمی کاربردی در زمینه شرایط ثبت نام اطلاعات لازم را کسب نمودند و آمادگی لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز را دارند می توانند با مطالعه مطالب موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایند.

لینک های مفید کارشناسی علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

رشته های علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

میزان شهریه رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

یکی از مواردی که داوطلبان در زمینه ادامه تحصیل و یا انتخاب دانشگاه اهمیت دارد میزان شهریه آن دانشگاه می باشد. از این رو یکی از موارد مهم میزان شهریه رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس می باشد. از این رو داوطلبان می توانند برای اطلاع از میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز با مطالعه دفترچه ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق مطالب منتشر شده در این سایت از میزان شهریه علمی کاربردی در مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی اطلاع حاصل نمایند.

لینک های مفید کارشناسی ارشد علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

اعلام نتایج ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

پس از این که داوطلبان مراحل ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را پشت سر نهادند بایستی منتظر اعلام نتایج ایم ثبت نام خود باشند. اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی یکی از موارد بسیار مهم در این بازه زمانی برای این دسته از داوطلبان به حساب می آید. برای این منظور نیز بایستی داوطلبان در بازه زمانی اعلام شده به سامانه سازمان سنجش به نشانی www مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه ابتدا وارد بخش دانشگاهعلمیکاربردی شده و با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج نسب به اطلاع از نتایج ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید دانشگاه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

رشته های علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

ثبت نام علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

زمان ثبت نام علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

دفترچه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

نتایج علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

شهریه علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =