رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس همه ساله در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی و در رشته های گوناگون اقدام به پذیرش دانشجو دارد. این دانشگاه با برخورداری از رشته های متنوع ، می تواند گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل برای داوطلبان به حساب آید. این تنوع رشته در دانشگاه علمی کاربردی به گونه ای است که برخی رشته ها را تنها در این دانشگاه می توان پیدا نمود. با توجه به این توضیحات در ادامه این مقاله به بررسی رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس خواهیم پرداخت.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشجو پذیرش دارد. این مقاله نیز با هدف آشنایی داوطلبان با لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس نگاشته شده است. از جمله رشته های مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی و دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس می توان به این رشته ها اشاره نمود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

كاردانی حرفه ای امور تعاون

كاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشكی

كاردانی فنی باغبانی – تولیدات باغی

كاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ای

 

رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

كارشناسی حرفه ای

بهداشت مواد غذایی با منشا دامی

كارشناسی حرفه ای حسابداری –

حسابداری خدمات و تولیدات كشاورزی

مهندسی فناوری

شیلات – تكثیر و پرورش آبزیان

مهندسی فناوری

شیلات – فراوری محصولات شیلاتی

لینک های مفید کاردانی علمی کاربردی

دانلود دفترچه رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

داوطلبان عزیز قبل از هر اقدامی بایستی نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز اقدام نمایند. این امر از این رو اهمیت دارد که داوطلبان با این اقدام می توانند نسبت به لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

نحوه ثبت نام برای رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

آن دسته از داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز که مطالعه دفترچه علمی کاربردی در زمینه شرایط ثبت نام اطلاعات لازم را کسب نمودند و آمادگی لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز را دارند می توانند با مطالعه مطالب موجود در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایند.

لینک های مفید کارشناسی علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

رشته های علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

میزان شهریه رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

یکی از مواردی که داوطلبان در زمینه ادامه تحصیل و یا انتخاب دانشگاه اهمیت دارد میزان شهریه آن دانشگاه می باشد. از این رو یکی از موارد مهم میزان شهریه رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس می باشد. از این رو داوطلبان می توانند برای اطلاع از میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز و یا میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاه تبریز با مطالعه دفترچه ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق مطالب منتشر شده در این سایت از میزان شهریه علمی کاربردی در مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی اطلاع حاصل نمایند.

لینک های مفید کارشناسی ارشد علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

اعلام نتایج ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

پس از این که داوطلبان مراحل ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس را پشت سر نهادند بایستی منتظر اعلام نتایج ایم ثبت نام خود باشند. اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی یکی از موارد بسیار مهم در این بازه زمانی برای این دسته از داوطلبان به حساب می آید. برای این منظور نیز بایستی داوطلبان در بازه زمانی اعلام شده به سامانه سازمان سنجش به نشانی www مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه ابتدا وارد بخش دانشگاهعلمیکاربردی شده و با کلیک بر روی لینک اعلام نتایج نسب به اطلاع از نتایج ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید دانشگاه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

رشته های علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

ثبت نام علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

زمان ثبت نام علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

دفترچه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

نتایج علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

شهریه علمی کاربردی علوم و صنایع شیلاتی خلیج فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =