دانشگاه آزاد به مانند دوره های اخیر امسال نیز به صورت بدون آزمون در تمامی رشته های خود بجز رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشجو پذیرش دارد. با توجه به تنوع رشته ها و سطح این دانشگاه داوطلبان زیادی برای این ثبت نام اقدام می نمایند. یکی از مهمترین پرسش هایی که در این زمینه برای داوطلبان ممکن است مطرح باشد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می باشد.از این رو در ادامه این مقاله در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 بر اساس سنوات گذشته توضیحات ارائه خواهیم نمود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

 

زمان شروع ثبت نام بدون کنکور آزاد مهر 97

دانشگاه آزاد با توجه به بهرمندی از شرایط بسیار مطلوب یکی از مهمترن مقاصد تحصیلی برای داوطلبان به حساب می آید. از این رو اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 برای این دسته از داوطلبان بایستی بسیار اهمیت داشته باشند. اما با نگاه به سنوات گذشته نمی توان به طور دقیق اعلام نمود که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 در چه بازه زمانی خواهد بود که البته به صورت تخمینی می توان مرداد ماه را با توجه به شروع ثبت نام اکثر دانشگاه ها برای این امر اعلام نمود.

اقدامات داوطلبان با شروع زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

از مهمترین اقداماتی که داوطلبان بایستی در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 انجام دهند مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org می باشد. به هنگام ورود به این سامانه داوطلبان با لینک های ثبت نام مقاطع مختلف مواجه می شوند که با توجه به آخرین مدرک تحصیلی خود می توانند برای اثبت نام آنها اقدام نمایند. در شروع زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 داوطلبان می توانند برای مقاطع کاردانی ، کاردانی به کارشناسی و کارشناسی پیوسته اقدام به ثبت نام نمایند. لازم به ذکر می باشد که لیست رشته های هر کدام از این مقاطع با ورود به لینک های ثبت نام و دانلود دفترچه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

همانگونه که در بخش قبل بیان گردید در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 لینک ثبت نام برای مقاطع مختلفی فعال می گردد از این رو شرایط ثبت نام در این مقاطع از برخی لحاظ کمی با یکدیگر متفاوت می باشد. مهمترین مورد آخرین مدکر تحصیلی می باشد. به این صورت که برای ثبت نام کارشناسی پیوسته داوطلبان بایستی حتما مدرک پیش دانشگاهی و یا معادل آن را داشته بشند. برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی نیز داشتن مدرک کاردانی امری ضروری به حساب می آید. در نهایت برای کاردانی نیز داشتن مدرک دیپلم مورد نیاز می باشد که البته داوطلبن با مدرک پیش دانشگاهی نیز می توانند در این مقطع تحصیلی ثبت نام نمایند. همچنین برای ثبت نام نیز بایستی داوطلبان اقدام به خرید کارت ثبت نام نمایند که مبلغی در حدود 30 تا 40 هزار تومان می باشد که از طریق خود سایت www.azmoon.org انجام می گیرد.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد مهر 97
زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد مهر 97

 

توضیحات پایانی در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که بر خلاف دوره های گذشته که در آن داوطلبان تنها می توانستند یک رشته تحصیلی را در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 انتخاب نمایند با اعمال تغییرات جدید که در ورودی بهمن 96 نیز صورت گرفت امکان انتخاب بیشتری برای داوطلبان فراهم گردیده است. همچنین برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 داوطلبان عزیز می توانند به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97

کارشناسی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =