سبز مشاور بعنوان با سابقه ترین و قدیمی ترین مراکز مشاوره تحصیلی در کشور شناخته می شود که خدمات مشاوره تحصیلی را بصورت تلفنی برای تمامی دانشجویان و دانش آموزان ارائه می نماید.

سبز مشاور برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه نرم افزار رشته های بدون کنکور دانشگاه های کشور نموده است که طرفداران بسیاری را نیز جذب نموده است. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید بدانید کدام دانشگاه در یک دانشگاه خاص چه رشته ای ارائه می دهد. این مرکز از پایین ترین مقاطع تحصیلی تا بالاترین مقاطع تحصیلی برای تمامی مدارس و تمامی دانشگاه ها خدمات مشاوره تحصیلی ارائه می نماید. آدرس اینترنتی سبز مشاور sabzmoshaver.com می باشد.

سبز مشاور

سبز مشاور و سازمان سنجش و آموزش کشور

سایت سنجش آموزش کشور برای همهخ داوطلبان کنکور و دانشگاه کاملا سایتی شناخته شده است و تمامی داوطلبان این سایت را به خوبی می شناسند. آدرس اینترنتی این سایت معروف sanjesh.org می باشد که بسیاری از ثبت نام های آموزشی کشور در این سایت انجام می پذیرد.

سایت sanjesh.org مسولیت ثبت نام تمامی مقاطع کنکور و بسیاری از آزمون های استخدامی کشور را برعهده داد. در این میان سایت مشاوره تحصیلی سبز مشاور sabzmoshaver.com به نوعی نقش تکمیل کننده این سایت را دارد به این صورت که خدمات مشاوره تحصیلی سبز مشاور برای تمامی این دانشگاه ها و مقاطع و آزمون های استخدامی انجام می گیرد و داوطلبان می توانند به سایت سبز مشاور مراجعه نموده و اطلاعات کامل را درباره آزمون مورد نظر خود بدست آورند.

سبز مشاور و مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نیز یکی از سایت های شناخته شده در زمینه دانشگاه می باشد که در این سایت ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتخاب رشته های دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. آدرس اینترنتی این سایت شناخته شده azmoon.org می باشد. تمامی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی و کارشناسی در سایت azmoon.org می باشد و برای مهر ماه وبهمن ماه صورت می پذیرد.

سایت مشاوره تحصیلی سبز مشاور http://sabzmoshaver.com/  نیز تکمیل کننده این سایت معروف می باشد و به تمامی دانش آموزان کمک می کند که انتخاب رشته بسیار عالی داشته باشند. همچنین سبز مشاور به داوطلبان کمک می کند تا در انتخاب رشته های بدون کنکور خود بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین داوطلبان با کمک نرم افزار رشته های بدون کنکور سبز مشاور می توانند رشته های بدون کنکور تمامی مراکز دانشگاهی را مشاهده نمایند.

سبز مشاور و مرکز سنجش آموزش پزشکی

سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir سایتی شناخته شده برای داوطلبانی می باشد که در می خواهند وارد دانشگاه های علوم پزشکی کشور شوند و در واقع ثبت نام های وزارت بهداشت در این سایت صورت می پذیرد. سایت مرکزسنجش آموزش پزشکی یا همان sanjeshp.ir در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بصورت مستقل ثبت نام و آزمون برگزار می کند. سایت مشاوره تحصیلی سبز مشاور sabzmoshaver.com خدمات مشاوره تحصیلی برای داوطلبان ورود به وزارت بهداشت را نیز بصورت کامل انجام می دهد.

در صورت که نیاز به مشاوره تحصیلی دارید حتما به سایت مشاوره تحصیلی سبز مشاور سز بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =