پس از این که تغییرات گسترده ای در زمینه نحوه پذیرش در مدارس تیزهوشان دوره اول که همان ششم به هفتم است ، صورت گرفت و قرار بر حذف آزمون ورودی شد. برای جایگزین آن آزمون هوش در نظر گرفته شد. از این رو داوطلبان و والدین بایستی در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم اطلاعات لازم را داشته باشند. از این رو در این مقاله توضیحاتی در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم برای این دسته از داوطلبان ارائه خواهیم نمود. به همین جهت در صورتی در این زمینه نیاز به اطلاعات جدیدی داشته باشید توصیه می گردد ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم
نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

 

موراد مطرح در نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم مواردی مختلفی ممکن است باعث ایجاد ابهام در میان داوطلبان بوده باشد که پاسخ گویی و رفع این ابهامات هدف مان در این مقاله به حساب می آید. در این بخش از مقاله نیز به این موراد به صورت تیتر وار اشاره خواهیم نمود تا داوطلبان با دید بهتری نسبت به مطالعه مطالت ارائه شده در این مقاله بپردازند. از جمله این موارد می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. شرایط ثبت نام در آزمون هوش ششم به هفتم
  2. مراحل ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
  3. توضیحات پایانی در نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

 

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

اولین مرحله در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم اطلاع از شرایط و صوابط احتمالی در جهت ثبت نام می باشد. با این که اطلاع از مراحل و نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم ممکن است امری مهم به حساب آید اما قبل از تمامی این اقدامات داوطلبان بایستی در زمینه شرایط و ضوابط ثبت نام اطلاعات لازم را داشته باشند. بر اساس اعلام مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان از جمله شرایط ثبت نام در این آزمون می توان به این چند مورد اشاره نمود.

اولین مورد داشتن تابعیت ایرانی می باشد.

مورد دوم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم

کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس امتحانات نوبت دوم پایه ششم

لازم به ذکر می باشد که دروس شایستگی های عمومی نیز جزء این موارد به حساب می آیند.

 

مراحل ثبت نام در ازمون هوش ششم به هفتم

یکی از مواردی که باعث می گردد در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم اطلاعات لازم را کسب نمایید اطلاع از مراحل ثبت نام می باشد. اولین مرحله ثبت نام داوطلبان در این آزمون دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون هوش از سایت hoosh.medu.ir می باشد. در این دفترچه اطلاعات مناسبی را در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم می توان دریافت نمود. پس از این مرحله بایستی اطلاعات داوطلب که شامل کد ملی و رمز همگام می باشد را در بخش های تعیین شده سایت hoosh.medu.ir وارد نموده و وارد بخش ثبت نام شوید. در این بخش ابتدا نسبت به خرید کارت ثبت نام که مبلغ آن 15 هزار تومان می باشد اقدام نمود و رد بخش تعیین شده وارد نمایید. پس از اتمام این مراحل اطلاعات دانش آموز را در بخش های تعیین شده وارد نموده و عکس داوطلب را نیز در سامانه بارگزاری نمایید. در انتهای ثبت نام لازم است حتما نسبت به دریافت شماره پیگیری ثبت نام اقدام نمایید. بدون دریافت این شماره پیگیری ثبت نام کامل نمی باشد.

 

ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم
ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

 

توضیحات پایانی در نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

با وجود این که ثبت نام آزمون هوش برای اولین بار در حال اتفاق است اما در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم می توان گفت که تفاوت آنچنانی با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سال های گذشته ندارد. همچنین همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم داوطلبان در انتهای ثبت نام خود بایستی کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمایند. بدون دریافت این کد ثبت نام آنها باطل می باشد و همچنین این کد را در زمان اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم بایستی به همراه داشته باشند و با وارد نمودن این کد پیگیری می توانند نسبت به دریافت نتیجه اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد اگر در مورد دیگر موارد مربوط به آزمون هوش سوال یه ابهامی داشته باشید می توانید به لینک هایی که در انتهای این مقاله قرار داده شده است مراجعه نمایید.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

www.azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

www.azmoon.tehranedu.ir

ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد

www.saja.medu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =