نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان با بهرمندی از اطلاعات و داده های آزمون سال گذشته داوطلبان این امکان را فراهم می آورد ه با وارد نمودن برخی اطلاعات بتوان رتبه داوطلب را تخمین زد. هدف از این کار نیز داشتن اطلاعات احتمالی از عملکرد داوطلب می باشد. چرا که پس از برگزاری آزمون داوطلب بایستی مدارسی را برای ادامه تحصیل خود تعیین نماید. حال اگر همین داوطلب منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بماند ممکن است فرصت ثبت نام در سایر مدارس خوب را از دست بدهد. از این رو می توان از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان برای رفع این مشکل استفاده نمود. از این رو در این مقاله توضیحاتی در این رابطه ارائه خواهیم نمود تا داوطلبان رد زمینه عملکرد نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان اطلاعات مناسبی داشته باشند و در نهایت از این نرم افزار که دراین مقاله گنجانده شده است برای تخمین رتبه خود در آزمون تیزهوشان استفاده نمایند.

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان و به طور کلی درباره مدارس تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان
نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

 

موارد مطرح در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

در زمینه نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان سوالات و ابهاماتی ممکن است برای داوطلبان مطرح باشد. این مقاله نیز برای رفع این ابهامات نگاشته شده است. از این رو ابتدا به برخی از مواردی که رد این مقاله در رابطه با آنها توضیحاتی ارائه خواهیم نمود اشاره خواهیم کرد. از جمله این موارد می توان به چند مورد اشاره نمود.

  1. نحوه کار با نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان
  2. میزان واقعی بودن نتیجه نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان
  3. توضیحات پایانی در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

 

نحوه کار با نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

به طور کلی نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان بر اساس اطلاعاتی که داوطلبان در مورد پاسخ های صحیح یا غلط خود پس از انتشار کلید سوالات آزمون تیزهوشان انتشار داده شده است ، عمل می نماید. از این رو در ابتدا بایستی داوطلبان از تعداد جواب های صحیح و غلط خود در هر کدام از درس ها اطلاع داشته باشند. برای این منظور نیز ابتدا بایستی پاسخ های خود را با کلید سوالات آزمون تیزهوشان مقایسه نمایید. پس از این اقدام در بخش های تعیین شده اطلاعات خود را که شامل جنسیت ، پایه ، استان و در نهایت تعداد پاسخ های صحیح و غلط که به تفکیک دروس است و همچنین معدل داوطلب را وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان با استفاده از داده هایی که دارد اقدام به آنالیز این اطلاعات می نماید و در نهایت تراز و رتبه داوطلب را تخمین می زند.

میزان واقعی بودن نتیجه نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

با توجه به این امر که تمامی اطلاعات که در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان بارگزاری شده است و با توجه به این اطلاعات رتبه و یا تراز داوطلبان شرکت کنند در آزمون تخمین زده می شود. از سوی دیگر این که تمام کار های آماری با درصدی از احتمال خطا مواجه است در این صورت می توان بیان کرد که این میزان خطا را در نظر نگیریم می توان به داده های خروجی نرم افزار اعتماد نمود. البته همانگونه که بیان کردیم ممکن است تا حدی خطا در این تخمین رتبه یا تراز وجود داشته باشد.

 

نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان
نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان

 

توضیحات پایانی در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

یکی از اشتباهاتی که در زمینه نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان و اطلاعات خروجی از این نرم افزار ممکن است داوطلبان داشته باشند عدم توجه به تغییراتی است که در آزمون سال جاری با سال گذشته وجود دارد. چرا که ممکن است میزان سطح ساختی آزمون در این دو سال به یک اندازه نبوده باشد. به همین جهت باید درصدی را برای رفع این مشکل به عنوان درصد خطا در نظر گرفت.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان و به طور کلی درباره مدارس تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =