داوطلبانی که متقاضی تحصیل در مدارس تیزهوشان شهر بوشهر می باشند بایستی پس از انجام ثبت نام آزمون تیزهوشان و  پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر بر اساس اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان از یک هفته مانده به روز برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان باید برای دریافت کارت آزمون اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر داوطلبان پس از ورود به سایت  www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر
کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر بوشهر می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان بوشهر

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر بوشهر به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر بوشهر در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان بوشهر و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان بوشهر شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

کارت ورود به جلسه تیزهوشان بوشهر
کارت ورود به جلسه تیزهوشان بوشهر

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بوشهر

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی بوشهر ، تعداد ظرفیت 48

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان زنده یاد کردی دشتستان (برازجان) ، تعداد ظرفیت 44

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان علامه حلی دشتی (خورموج) ، تعداد ظرفیت 16

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان علامه حلی کنگان ، تعداد ظرفیت 28

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان علامه حلی گناوه ، تعداد ظرفیت 20

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی بوشهر ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۹ ، علوم تجربی ۵ علوم انسانی ۱۶

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید مطهری دشتستان (برازجان) ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ ، علوم تجربی ۵ و علوم انسانی ۱۶

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی کنگان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۲

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی گناوه ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۲

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بوشهر

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان بوشهر ، تعداد ظرفیت 48

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان دشتستان (برازجان) ، تعداد ظرفیت 44

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان دشتی (خورموج) ، تعداد ظرفیت 16

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان کنگان ، تعداد ظرفیت 28

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان گناوه ، تعداد ظرفیت 20

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان بوشهر ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۹ ، علوم تجربی ۵ و علوم انسانی ۱۶

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان دشتستان (برازجان) ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۱، علوم تجربی

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان کنگان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان گناوه ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر بوشهر و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بوشهر – www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بوشهر

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =