پس از اتمام مراحل ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و با نزدیکی به زمان برگزاری آزمون داوطلبان باید نسب به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. چرا که بدون کارت ورود به جلسه امکان این که داوطلب در آزمون شرکت نماید وجود ندارد. از این رو داوطلبان بایستی نسبت به زمان دریافت کارت ورود به جلسه و نحوی دریافت آن اطلاعات دقیقی را داشته باشند. به همین سبب در ادامه این مقاله در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان توضیحاتی کامل ارائه خواهیم نمود.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به مانند دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان که نمی توان زمان دقیق را مشخص نمود برای کارت ورود به جلسه آزمون نیز اینگونه است. چرا که برای آزمون زمان دقیق و از قبل تعیین شده ای وجود ندارد. کارت ورود به جلسه آزمون نیز از آنجایی که معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد در اواسط اردیبهشت ماه یا اواسط خرداد که زمان تقریبی برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان است کارت ورود به جلسه نیز یک هفته قبل از این تاریخ در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

تمامی اقداماتی که داوطلبان برای آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مانند ثبت نام ، اعلام نتایج و… بایستی انجام دهند از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir صورت می گیرد. از این رو داوطلبان بایستی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نیز بر اساس دستورالعملی که در بخش بعدی این مقاله بیان خواهد شد از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

نحوی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ابتدا می بایست وارد پنل کاربری داوطلب شد. برای ورود به پنل کاربری داوطلب از طریق بخشی که در عکس پایین مشاهده می کنید اقدام نمایید.

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان
کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

در این بخش ابتدا کد ملی داوطلب را در قسمت تعیین شده وارد نمایید و در قسمت رمز همگام نیز در صورت نداشتن رمز همگام می توان شماره شناسنامه داوطلب را به جای رمز همگام وارد نمود. پس ورود به پنل کاربری داوطلب با توجه به عکس بعدی نسبت به دریافت و دانلود کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان
کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

 

توضیحات پایانی در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به جهت اهمیت به همراه داشتن کارت ورود به جلسات آزمون های مختلف و اینکه همراه نداشتن این کارت از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید  به همین جهت داوطلبان آزمون تیزهوشان حتما در کارت ورود به جلسه آزمون را دانلود و پرینت کرده و به هنگام شرکت در آزمون به همراه داشته باشند. همچنین در داخل این کارت محل برگزاری آزمون نیز قید شده است. و از این جهت نیز برای داوطلبان اهمیت دارد که با دریافت این کارت از محل برگزاری آزمون خود اطلاع حاصل نمایند. از موارد دیگری که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند این است که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه بایستی اطلاعات خود را به صورت دقیق چک نمایند و در صورت مغایرت اطلاعات جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند. و همچنین لازم است یک ساعت قبل از شروع آزمون با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و سایر موارد در محل آزمون حضور داشته باشند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

یک نظر برای «کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان»

  • من اعتراض دارم که از اوایل سال 97 به دانش اموزان پایه ششم مگویند که ازمون برگزار نمی شود وحالا که یک هفته به ازمون است نتیجه گرفتن که هست واقعا من فردا می خواهم بروم به اموزش پرورش و شکایت خودم را به ان ها بگویم وبه ان رسیدگی کنند و اگر ازمون برگزار شد هیچ کدام از سرایان نمی خواهیم برویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =