پس از این که داولبان کنکور سراسری اقدام به انتخاب رشته نمودند و نتایج این انتخاب رشته از سوی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org به اطلاع داوطلبان کنکور سراسری 97 قرار گرفت. ممکن است داوطلبان به دنبال اطلاع از این مورد باشند که وضعیت آنها در دیگر اولویت های انتخابی آنها چکونه بوده است. این امر از طریق کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 برای این داوطلبن فراهم می گردد. کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 در واقع وضعیت داوطلب را از لحاظ رتبه در تمامی انتخاب ها مشخص می سازد. حال این مورد خود برای داوطلبان امتیاز به حساب می آید که در ادامه به توضیح در رابطه با این موارد خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی در زمینه کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 ابهام و سوال داشته باشید توصیه می شود به ادامه این مطلب مراجعه نمایید.

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 و بطور کلی درباره انتخاب رشته کنکور سراسری  مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97
کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

 

موارد مطرح در کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

در رابطه با کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 موراد و موضوعاتی مطرح می باشد که در این مقاله به دنبال توضیح و پاسخ به این موارد هستیم. البته در ابتدا به بیان تیتر وار موضوعات مورد بحث در مقاله خواهیم پرداخت تا داوطلبان و خوانندگان با موضوعات مورد بحث در ابتدا آشنا شده و سپس به ادامه مقاله توجه نمایند. از این رو می توان از موضوعات مورد بحث به این موارد اشاره نمود.

  1. زمان انتشار کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97
  2. نحوه دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97
  3. کاربرد اصلی کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

 

زمان انتشار کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 همانگونه که در کارنامه نهایی یا کارنامه سبز کنکور عنوان شد پس از اعلام نتایج کنکور سراسری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. چرا که پس از اعلام نتایج می توان تمامی اطلاعات داوطلبان را در این زمینه جمع آوری نمود. از این رو می توان بر اساس سنوات گذشته زمان انتشار کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 چند روز پس از اعلام نتایج کنکور سراسری و در اواسط مهر ماه اعلام نمود. از این رو داوطلبان بر اساس دستورالعمل که در ادامه بیان خواهیم نمود برای دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 اقدام نمایند.

نحوه دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 به مانند دیگر اعلام نتایج کنکور سراسری از طریق سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. از این رو داوطلبان برای دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 بایستی در بازه زمانی اعلام شده جهت انتشار این کارنامه به سامانه سنجش وارد شوند. پس از ورود به این سامانه داوطلبان بایستی با کلیک بر روی لینک دریافت کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 و وارد نمودن اطلاعات داوطلبی خود نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

 

کارنامه نهایی یا کارنامه سبز کنکور 97
کارنامه نهایی یا کارنامه سبز کنکور 97

 

کاربرد اصلی کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

همانگونه که در تصویر بالا مشخص است داوطلبان پس از دریافت و مشاهده کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 با اولویت های انتخابی داوطلب و رتبه داوطلب در رشته محل انتخابی و آخرین رتبه قبولی موجه می گردند. حال اگر رتبه داوطلب از آخرین رتبه قبولی کمتر بوده باشد در این صورت داوطلب می توانسته در این رشته محل پذیرش کسب نماید. این مورد در واقع برای رشته محل هایی کاربرد دارد که پس از رشته محل اصلی قبولی انتخاب شده باشد. و در مجموع نیز کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 برای داوطلبانی است که در یکی از رشته محل های انتخابی خود قبول شده باشند. حال اگر داوطلب در رشته محل های بعدی قبول شده باشد در واقع می تواند با رعایت برخی از شرایط و ضوابط در به رشته محل مورد نظر تغییر رشته دهد. این مورد در واقع به تایید دانشگاه های مبدا و مقصد بستگی دارد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97 و بطور کلی درباره انتخاب رشته کنکور سراسری  مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

دانشگاه سراسری

دانشگاه آزاد

دانشگاه پیام نور

دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی دانشگاه سراسری

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه پیام نور

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری

بهترین منابع کنکور سراسری

برنامه ریزی کنکور سراسری

www.sanjesh.org

مطالب مفید کارنامه سبز یا کارنامه نهایی کنکور 97

کارنامه نهایی یا کارنامه سبز کنکور

انتخاب رشته کنکور تجربی

انتخاب رشته کنکور انسانی

انتخاب رشته کنکور ریاضی

انتخاب رشته کنکور هنر

منابع کنکور تجربی

منابع کنکور انسانی

منابع کنکور ریاضی

منابع کنکور زبان

برنامه ریزی کنکور سراسری

برنامه ریزی کنکور ریاضی

برنامه ریزی کنکور انسانی

برنامه ریزی کنکور زبان

برنامه ریزی کنکور هنر

انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =