پس از این که داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمودند بایستی در 11 خرداد برای برگزاری آزمون ورودی این مدارس آمادش شوند و در این آزمون شرکت نمایند. پس از برگزاری آزمون ورودی این مدارس و قبل از اعلام نتایج این آزمون معمولا کلید سوالات آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. اطلاع از موارد مورد بحث در زمینه پاسخنامه سوالات ازمون مدارس تیزهوشان امری مهم قبل از اعلام نتایج به حساب می آید. از این رو در صورتی در زمینه کلید سوالات آزمون مدارس تیزهوشان سوال و یا ابهامی داشته باشد توصیه می گردد به ادامه این مقاله توجه نمایید.

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کلید سوالات آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید سپید در ارتباط باشید.

 

کلید سوالات آزمون تیزهوشان
کلید سوالات آزمون تیزهوشان

 

موارد مطرح در کلید سوالات آزمون تیزهوشان

در زمینه کلید سوالات آزمون تیزهوشان موارد و سوالاتی وجود دارد که داوطلبان و والدین آنها به دنبال پاسخگویی بدان هستند. این مقاله نیز با همین هدف و به جهت پاسخگویی به این سوالات نگاشته شده است. از جمله سوالات و ابهاماتی که ممکن است برای داوطلبان در زمینه کلید سوالات آزمون تیزهوشان به وجود آید می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان انتشار کلید سوالات آزمون تیزهوشان
  2. نحوه دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان
  3. کاربرد ها و توضیحات پایانی در کلید سوالات آزمون تیزهوشان

 

زمان انتشار کلید سوالات آزمون تیزهوشان

پس از این که داوطلبان در آزمون مدارس تیزهوشان که در 11 خرداد ماه برگزار خواهد شد شرکت نمودند یکی از مهمترین سوالاتی که برای داوطلبان شرکت کننده در این آزمون مطرح می گردد در رابطه با پاسخ های درست سوالات می باشد ، و در واقع در این بازه زمانی به دنبال پاسخ درست سوالات یا همان پاسخنامه آزمون هستند. در این آزمون به مانند دیگر آزمون های برگزار شده معمولا کلید سوالات در اختیار شرکت کننده گان قرار می گیرد. از این رو داوطلبان بر اساس سنوات گذشته می توانند برای دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان سه الی پنج روز پس از برگزاری آزمون اقدام نمایند.

نحوه دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان معمولا در سایت های مختلفی باز انتشار می گردد. اما داوطلبان می توانند در اصل با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir برای دریافت آن اقدام نمایند. همچنین در در ادامه این بخش نیز برای راحتی داوطلبان پاسخنامه آزمون مدارس تیزهوشان به محض انتشار توسط سامانه قرار خواهد گرفت.

کاربرد ها و توضیحات پایانی در کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اولین اقدامی که داوطلبان بایستی پس از انتشار کلید سوالات آزمون تیزهوشان صورت دهند دریافت ، بررسی  و مقایسه آن با پاسخ های خود می باشد. این امر از این رو صورت می گیرد که داوطلب قبل از اعلام نتایج از سوی سامانه خود ذهنیتی مناسب نسب به عملکردشان در آزمون داشته باشد. همچنین با انتشار پاسخنامه آزمون تیزهوشان به همراه سوالات داطلبان سال آینده می توانند نمونه سوالات مناسبی برای آزمون سال بعد خود داشته باشند. مورد آخر این که پس از انتشار سوالات آزمون تیزهوشان در صورتی والدین و معلمان عزیز نظراتی در رابطه با سوالات داشته باشند می توانند با تکمیل نمونه برگ دریافت نظرات دیدگاه های خود را در رابطه با سوالات از طریق این نشانی sampad@medu.ir در اختیار برگزار کنند گان آزمون قرار دهند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه کلید سوالات آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با کلید سوالات آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =