پس از تغییراتی که در زمینه نحوه پذیرش در مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ایجاد گردید و در آن برگزاری آزمون به مانند سال های گذشته حذف گردید و به جایش آزمون هوش جایگزین شده سوالات و ابهامات متعددی در این زمینه ایجاد گردید. یکی از این موارد در زمینه سایت hoosh.medu.ir یا همان سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان می باشد. این سامانه پس از حذف آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان ایجاد گردید. با توجه به این که این سامانه و کاربرد های آن هنوز برای داوطلبان و والدین آنها مورد ابهام می باشد توضیحاتی در رابطه با hoosh.medu.ir ارائه خواهیم نمود. از این رو در صورتی در زمینه سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان سوال و یا ابهامی داشته باشید مطالعه ادامه این مقاله توصیه می گردد.

 

hoosh.medu.ir

 

hoosh.medu.ir
hoosh.medu.ir

 

توضیحات اولیه در زمینه hoosh.medu.ir

همانگونه که می دانید در این مدت که اعلام گردید آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم حذف گردید احتمالات متعددی برای جایگزینی آن وجود داشت. در نهایت اعلام گردید که دانش آموزان داوطلب تحصیل در این مدارس می توانند در آمزمون سنجش هوش شرکت نمایند و از این طربق امکان تحصیل این دسته از دانش آموزان در این مدارس وجود خواهد داشت. برای این منظور نیز می بایستی داوطلبان در سامانه ای به نشانی hoosh.medu.ir ثبت نام نمایند.هدف ما در این مقاله در واقع ارائه توضیحاتی در زمینه سامانه hoosh.medu.ir و کاربرد های آن می باشد. که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

بخش های مختلف سامانه hoosh.medu.ir

به هنگام ورود به hoosh.medu.ir داوطلبان با بخش ورود اطلاعات که شامل رمز همگام و کد ملی می باشد روبه رو می شوند. بخش دیگر این سامانه اختصاص به اطلاعیه هایی دارد که از سوی سازمان برای داوطلبان شرکت در آزمون هوش در نظر گرفته شده است. داوطلبان در همین بخش از سایت hoosh.medu.ir می توانند دفترچه ثبت نام و دیگر اطلاعیه های مربوط به زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم و یا زمان دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون را دریافت نمایند.

نحوه ورود به سامانه hoosh.medu.ir برای ثبت نام

همانگونه که در بخش قبل و همچنین در ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم بیان کردیم برای ورود به سامانه hoosh.medu.ir جهت ثبت نام در آزمون داوطلبان بایستی ابتدا با وارد نمودن اطلاعات خود در بخش های تعیین شده وارد سامانه گردند. برای این منظور همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود داوطلبان بایستی ابتدا کد ملی و رمز همگام خود را در بخش های مشخص وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات در بخش های تعیین شده سایت  داوطلبان وارد پنل کاربری خود شده و می توانند در آزمون سنجش هوش ششم یه هفتم شرکت نمایند.

 

سامانه hoosh.medu.ir
سامانه hoosh.medu.ir

 

دیگر بخش های hoosh.medu.ir

دیگر بخش hoosh.medu.ir پس از بخش ورود اطلاعات را می توان بخش اطلاعیه های این سامانه اعلام نمود در این بخش از سامانه hoosh.medu.ir داوطلبان می توانند به اطلاعیه هایی صادر شده از سوی سامانه دسترسی داشته باشند. هم اکنون یکی از اطلاعیه ها مربوط به ثبت نام در آزمون هوش و دریافت دفترچه ثبت نام می باشد.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در زمینه hoosh.medu.ir و به طور کلی درباره مدارس مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط با hoosh.medu.ir

ثبت نام آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

نحوه ثبت نام آزمون هوش ششم به هفتم

اعلام نتایج آزمون هوش ششم به هفتم

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم

www.azmoon.medu.ir

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلید سوالات آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

www.azmoon.tehranedu.ir

ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد

www.saja.medu.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − پانزده =