www.azmoon.org سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد می باشد. تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد در طول ثبت نام و یا حتی تحصیل خود بار ها به این سایت مراجعه نموده اند که این خود نشان دهنده اهمیت و کاربردی بودن این سایت می باشد. چرا که فرایند ثبت نام اولیه دانشجویان دانشگاه آزاد از طریق این سایت انجام می گیرد. به همین جهت در این مقاله در زمینه کاربرد های مختلف سایت www.azmoon.org توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

برای ورود به سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد سال ۹۷ از لینک زیر استفاده کنید

برای ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب رشته دوره کارشناسی سال ۹۷ – سوابق تحصیلی از لینک زیر استفاده کنید

برای ورود به سامانه ثبت نام دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال ۹۷ از لینک زیر استفاده کنید

www.azmoon.org

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه www.azmoon.org و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از ۸-۲۴ هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

 

www.azmoon.org
www.azmoon.org

بخش های مهم سایت www.azmoon.org

این سایت دارای بخش های مختلفی می باشد که در این قسمت به بیان بخش های کاربردی آن خواهیم پرداخت و در ادامه هر کدام از این قسمت ها را توضیح خواهیم داد.

  • لینک های ثبت نام در مقاطع مختلف
  • سیستم خرید کارت اعتباری
  • سیستم اعلام نتایج
  • بخش پاسخگویی به سوالات
  • بخش تسهیلات و وام ها

لینک ثبت نام مقاطع مختلف در سایت  www.azmoon.org

به هنگام ورود به سایت www.azmoon.org در دسترس ترین قسمت این سایت بخش ثبت نام آن می باشد. این بخش در در صفحه اول سایت می باشد و شامل ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می باشد.در صورتی که هر کدام از داوطلبان دارای شرایط ثبت نام در یکی از این مقاطع را دارا باشد از این بخش برای ثبت نام خود بایستی استفاده نماید. البته در زمانی که این مطلب تهیه می شد لینک ثبت نام این مقاطع غیر فعال بود.

 

azmoon.org
azmoon.org

نحوی ثبت نام در سایت www.azmoon.org

داوطلبانی که قصد تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت با آزمون یا بدون آزمون دارند بایستی با مراجعه به سایت www.azmoon.org بر روی لینک ثبت نام یا انتخاب رشته کلیک نموده و وارد بخش ثبت نامی یا انتخاب رشته مقطع مورد نظر خود شوند. البته قبل از هر اقدامی بایستی بر اساس توضیحاتی که در بخش بعدی این مقاله داده خواهد شد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام یا انتخاب رشته خود اقدام نمایند. پس از آن با وارد نمودن اطلاعات کارت صحفه ثبت نام اختصاصی خود را باز نموده و بر اساس دستورالعمل مشخص فرایند ثبت نام را تکمیل نموده و نسبت به دریافت کد پیگیری ثبت نام اقدام نمایند.

سیستم خرید کارت اعتباری در سامانه www.azmoon.org

برای تمامی ثبت نام ها و انتخاب رشته هایی که در سایت www.azmoon.org انجام می گیرد داوطلبان بایستی کارت اعتباری ثبت نام و یا انتخاب رشته را خریداری نمایند. برای این منظور می توانند از لینکی که برای این منظور در کاره سایت قرار دارد اقدام نمایند. و یا اینکه از وارد بخش ثبت نام و یا انتخاب رشته مورد نظر شد و در آن قسمت خرید کارت را انجام دهند. لازم به ذکر است که برای خرید کار اعتباری نیاز به داشتن کارت بانکی که دارای رمز دوم است می باشد.

سیستم اعلام نتایج www.azmoon.org

پس از انجام ثبت نام و یا انتخاب رشته داوطلبان بایستی با توجه به زمان اعلام شده نسبت به دریافت نتیجه ثبت نام و یا انتخاب رشته خود اقدام نمایند. برای این منظور دانشگاه آزاد سامانه ای مستقل نسبت به سایت www.azmoon.org به نشانی اینترنتی azmoon.net طراحی نموده است که در آن داوطلبان تمامی نتایج ثبت نام ها یا انتخاب رشته های خود را می توانند مشاهده نمایند.

 

www.azmoon.org سایت
www.azmoon.org سایت

بخش پاسخگویی به سوالات سایت  www.azmoon.org

داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه ثبت نام و یا موارد دیگر می توانند به این قسمت مراجعه نمایند.

بخش تسهیلات و وام ها www.azmoon.org

در این قسمت از سایت www.azmoon.org داوطلبان می توانند اطلاعاتی در زمینه انواع وام هایی که دانشگاه آزاد در طول دوره تحصیلی در مقاطع مختلف در اختیار دانشجویان خود قرار می دهدبدست آورند. با ورود به این بخش توضیحاتی هر چند کوتاه در زمینه انواع وام ها را میتوان مشاهده نمود. داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از نحوی دریافت و بازپرداخت این وام ها به وام های دانشگاه ازاد مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه www.azmoon.org و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از ۸-۲۴ هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره ۱۳۷۵-۹۰۷-۹۰۹ تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید www.azmoon.org

کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه آزاد

2 نظر برای «www.azmoon.org»

  • آرانی می‌گوید:

    سلام چند سوال داشتم لطف بفرمایید بنده را یاری فرمایید 1-از چه راهی خرید کارت را انجام دهیم در یک بخشی که گفته فعال نیست 2- شماره دانشگاه آزاد زیردرخواست کد ملی چه شماره ای است من چند شماره از ثبت نام دانشگاه سراسری دارم ولی هیچکدام عملی نشد3- باشماره های شما هم نمیشود جواب گرفت آیا امکان دارد به ایمیل بنده پاسخو راهنمایی های لازم را ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =